Maryland

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Maryland

Nemovitosti na prodej v Marylandu.

Umístěný ve východní části země (jižní Atlantik); hraničí na sever s Pensylvánii, na východ s Delaware, na jih a jihozápad s Virginií, na západ se západní Virginií; na jihovýchodu, kde se nachází hluboký vstup zátoky Chesapeake, je koupán Atlantickým oceánem.

Investování do Baltimore, s jeho 620 000 obyvateli - 2 700 000 v prvním zázemí, které si koupíte nemovitost k prodeji v Marylandu za účelem získání příjmu, by mohla být nejlepším investičním majetkem, který jste kdy udělal ve svém životě.

Zjistíme, že máme spoustu dobrých důvodů investovat do Baltimore. Začátek, Baltimore se nachází na pobřeží Atlantiku, pouhých 65 km severně od amerického hlavního města Washington, což je asi 45 minut jízdy autem.

Investování do Baltimore znamená investovat do vynikající koleje, která pracuje v různých kancelářích v blízkých městech.

Ceny domů jsou velmi konkurenceschopné a náklady na bydlení jsou obecně mnohem nižší v Baltimore než ve Washingtonu.

Z tohoto důvodu každý den se tisíce lidí rozhodnou žít v Baltimore a pracovat ve městech, jako je Washington, což dělá nájemní trh velmi zajímavý a výnosný.

Konkurenceschopné ceny domácností jak na nákup, tak na pronájem, vysvětlují prudký nárůst počtu pracovníků, kteří se rozhodli žít v Baltimore. Baltimore je také zajímavý, protože díky mnoha projektům poskytuje stále větší počet pracovních míst.

Dalším důvodem, proč investovat do Baltimore v rezidenčním sektoru, je vůle starosty vstoupit do 10 000 nových rodin do roku 2020.

Baltimore starosta podporuje Baltimore růst populačního programu s přidáním 10,000 nových rodin do roku 2020.

Pro usnadnění této iniciativy Baltimore snižoval daně z majetku a povzbudil přestavbu starších domácností prostřednictvím svého programu "Volná místa".

Nákup nemovitosti k prodeji v Marylandu znamená investovat do Baltimore a také investovat do turistického města.

Hlavní atrakce je Baltimore akvárium, neziskové veřejné akvárium umístěné ve vnitřním přístavu oblasti centra Baltimore.

Akvárium má roční návštěvnost 1,5 milionu návštěvníků a je největší turistickou atrakcí ve státě Maryland.

Neexistuje žádný nedostatek služeb. Baltimore získal půjčku ve výši 1,1 milionu dolarů na výstavbu cyklistických drah "Charm City Bike share" ve státě Maryland.

Ve skutečnosti bylo vybudováno více než 220 km cyklistických stezek, u nichž se očekává další rozšiřování.

Investování do Baltimoru znamená také zaměření na rozvoj města.

East-west eastbound železniční trať z West Baltimore County do Hopkins Bayview Medical Medical Center na druhé straně Baltimore je nyní stavěna a rozšiřována na 14,1-míle trasu.

Tento projekt ve výši 2,2 miliardy dolarů by měl přilákat nové obyvatele Baltimore, kteří žijí a pracují v kraji. Soukromé investice do této infrastruktury v Baltimoru vytvářejí nové pracovní místa a poskytují více služeb občanům.

Koupit nemovitost k prodeji v Marylandu, investovat do Baltimore, je pohled do budoucnosti, protože to znamená investovat do města s vynikajícími vyhlídkami na rozvoj.

Existuje mnoho iniciativ, které nejen pomáhají obyvatelům města, ale také zvyšují kvalitu života v celé metropolitní oblasti kolem města Baltimore a státu Maryland.

Maryland je kompaktní stát, je to pátý stát podle hustoty obyvatel Spojených států s nepřetržitým tempem růstu.

Růst investic v nejvíce obydleném městě Marylandu znamená větší rozvoj a rekonstrukci oblasti, kde jsou důležité infrastruktury a veřejné práce.

Poslední z nich dělá Baltimora mimořádně zajímavý z hlediska investic do nemovitostí.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 8838

Prodat Podnikání, Maryland, Allegany County, Annapolis, Annapolis

6,955,348.92CZK
Prodat
Podnikání

20348 m²
BANK uzavření trhu, veřejných dražbách
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB